Kellele tegevusteraapia mõeldud on?

Tegevusteraapial ei ole ealisi piiranguid. Tegevusteraapias tegeletakse klientidega imikutest eakateni. Mina keskendun oma töös lastele ja teismelistele ning vaimse tervise muredega täiskasvanutele.

Kellele tegevusteraapia mõeldud on? Tegevusteraapia lasteleTeraapiasse on oodatud lapsed, kes vajavad abi, tuge ja juhendamist üldises arengus, käitumise ja tähelepanu reguleerimisel, igapäevaoskuste arendamisel, emotsionaalse arengu toetamisel jpm.

Tegevusteraapia on suunatud lapse toetamisele ja arendamisele eluvaldkondades ja tegevustes, milles ta vajab edukaks iseseisvaks toimetulekuks kas täiendavaid oskuseid, nõustamist, tegevuseelduste arendamist, keskkonna kohandamist või abivahendite kasutuselevõttu.

Loe lähemalt laste teraapiast!

Täiskasvanute vaimse tervise tegevusteraapiaTule teraapiasse, kui sind vaevab mõni mure, mille saab laias laastus liigitada vaimse tervise valdkonda.

Vaimse tervise tegevusteraapias võivad nendeks (kuid mitte ainult) olla näiteks enesehinnang, suhtlusoskused, sotsiaalsed rollid, osalemine tööelus, laste eest hoolitsemine, suhted teiste inimestega, kaasatus ühiskonnaellu, eneseregulatsiooni võime, enese vaimse ja füüsilise tervise eest hoolitsemine, emotsioonid, kehataju, stressijuhtimine, unerütm, kognitiivsed võimed jpm.

Loe täpsemalt täiskasvanute teraapiast!

 

©andeetti
Olete teretulnud levitama oma kanalites siin lehel leiduvaid artikleid ja postitusi, kui avaldate need muutmata kujul ning lisate viite veebilehele www.tegevusterapeut.ee koos autori nimega (Ande Etti).

Ilma nimetatud viideteta ei ole selle kodulehe tekstide kopeerimine lubatud.